443551-2025 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamcontract ruimen en maaien grachten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract ruimen en maaien grachten
Beschrijving: De diensten omvatten het onderhoud van het openbaar grachtenstelsel van de gemeenten en steden binnen het verzorgingsgebied van Water-Link. De ruiming van het slib in de aanwezige inbuizingen/overwelvingen maakt geen onderdeel uit van deze opdracht.
Interne identificatiecode: PPP06P-442/5492/LR0016199
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LR0016199_1