443804-2025 - Resultaat
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Aanbesteding Afvalinzameling en -verwerking
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Afvalinzameling en -verwerking
Beschrijving: Zie beschrijvend document 420.000 euro exclusief BTW per kalenderjaar
Interne identificatiecode: BOOR/2024/3/071
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De opdracht omvat de inzameling en verwerking van diverse afvalstromen van Stichting BOOR.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Afvalinzameling en -verwerking
Beschrijving: De opdracht omvat de inzameling en verwerking van diverse afvalstromen van de Aanbestedende dienst. 422.000 gemiddeld per kalenderjaar
Interne identificatiecode: 1