2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Zeewolde Beleidsmedewerker Duurzaamheid
Beschrijving: Tijdelijke ondersteuning bij het uitvoeren van het uitvoeringsprogramma duurzaamheid
Interne identificatiecode: T155199
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000