44397-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam: Plaatsing van personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Juridisch Personeel
Referentienummer: 206963
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79610000 Plaatsing van personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat de levering/inzet van juridisch personeel vanaf schaal 10 voor de dossiers, vragen en taken waarin de Gemeente niet met haar eigen juridisch personeel in kan voorzien, bijvoorbeeld door piekbelasting, (langdurig) verzuim/ afwezigheid eigen personeel en gebrek aan specifieke expertise. De externe inzet wordt op twee verschillende manieren ingevuld: via een detachering (inspanningsverplichting) of resultaatopdracht (resultaatverplichting voor b.v. zaakstroom/bulkopdracht voor het afhandelen van dossiers). Onderhavige opdracht wordt opgedeeld in de volgende drie percelen: (i) omgevingsrecht, (ii) bestuursrecht algemeen en (iii) privaat- en aanbestedingsrecht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Omgevingsrecht
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Betreft de Inzet van juridische capaciteit ten behoeve van de behandeling van bestuursrechtelijke procedures, waaronder het opstellen en afhandelen van primaire beschikkingen, de behandeling van bezwaar­schriften en het voorbereiden en voeren van beroepsprocedures bij de bestuursrechtelijke instanties en/of het verrichten van juridische diensten, waaronder juridische advisering en strategievorming, die betrekking hebben op diverse onderwerpen binnen het Omgevingsrecht (o.a. Wabo en de Huisvestingswet), waaronder:
Juridische werkzaamheden (advisering omtrent strategie, onderzoeken, haalbaarheid en beroep) rondom de totstandkoming van bestemmingsplannen en wijzigingen omgevingsplan, met inbegrip van afwijkingsprocedures en planschade.2. Juridische werkzaamheden (advisering en bezwaar en (hoger) beroep) rondom omgevingsvergunningen en de handhaving daaromtrent.
Algemeen bestuursrecht Inhuur Juridisch Personeel
Perceel nr.: 2
Betreft de Inzet van juridische capaciteit ten behoeve van de behandeling van bestuursrechtelijke procedures, waaronder het opstellen en afhandelen van primaire beschikkingen, de behandeling van bezwaarschriften en het voorbereiden en voeren van beroepsprocedures bij de bestuursrechtelijke instanties en/of het verrichten van juridische diensten die betrekking hebben op diverse onderwerpen binnen het Algemeen bestuursrecht, waaronder:
De Wet Open Overheid (Woo);De Algemene Plaatselijke Verordening (APV), waaronder openbare orde en veiligheid;Openbare ruimte;Wet Bibob;Drank- en horecawet;Verkeersregelgeving;Subsidies;Onderwijswetgeving inclusief onderwijshuisvesting;Sociale zekerheidsregelgeving (WMO, WKO, Jeugdwet, Participatiewet);Privacywetgeving;Algemene wet bestuursrecht;Gemeentewet.
Privaat- en aanbestedingsrecht Inhuur Juridisch Personeel
Perceel nr.: 3
Betreft de Inzet van juridische capaciteit ten behoeve van het verrichten van juridische diensten op het gebied van het privaat- en aanbestedingsrecht, behoudens juridische diensten betreffende de vertegenwoordiging in rechte en advisering ter voorbereiding op gerechtelijke procedures. Het betreft in ieder geval juridische dienstverlening met betrekking tot het opstellen en beoordelen van en/of adviseren over: (Complexe) (Inkoop)contracten;Aanbestedingsstukken in (complexe) aanbestedingsprocedures, zoals selectie- en gunningsleidraden, programma's van eisen, nota's van inlichtingen, gunningsbesluiten en overeenkomsten;Contracten met betrekking tot o.a. (ver)huur, (ver)koop en erfpacht van gronden, onroerende zaken en vastgoed;Ontwikkelings- en samenwerkingsovereenkomsten m.b.t. gebiedsontwikkeling;Contracten met betrekking tot de aanneming van werk;Het algemeen verbintenissenrecht.Arbeidsrecht