44404-2023 - ResultaatNederland-Veldhoven: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanleg groenvoorzieningen Huysackers - Gemeente Veldhoven
Referentienummer: BIZOB-2022-VEL-JHO-00066
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Bizob besteedt aan namens de gemeente Veldhoven.
De overeenkomst bestaat in hoofdzaak uit: bemesting en grondbewerking; aanbrengen groenvoorzieningen; nazorg groenvoorzieningen; onderhoud openbare ruimte; maken berekeningen en construeren vlonder.
Het gaat om de aanleg en het onderhoud van groenvoorzieningen in de nieuwe wijk Huysackers in de gemeente Veldhoven.
De aanbestedende dienst heeft de opdracht niet samengevoegd en niet verdeeld in percelen. De opdracht is één economisch geheel en ligt volledig binnen de gemeentegrenzen van Veldhoven. De opdracht is als geheel toegankelijk voor het mkb.
De overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van de werkzaamheden. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2023. Beplantingswerkzaamheden worden in drie elkaar opvolgende plantseizoenen uitgevoerd. Onderhoudswerkzaamheden lopen voor al het groen tot en met 31 december 2025.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De overeenkomst bestaat in hoofdzaak uit:
- bemesting en grondbewerking
- aanbrengen groenvoorzieningen
- nazorg groenvoorzieningen
- onderhoud openbare ruimte
- maken berekeningen en construeren vlonder
De overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van de werkzaamheden. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2023. Beplantingswerkzaamheden worden uitgevoerd in drie opvolgende plantseizoenen. Onderhoudswerkzaamheden lopen door tot en met 31 december 2025.