444095-2024 - Resultaat
Nederland – Abri's – Abri's voor gemeente Enschede
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Abri's voor gemeente Enschede
Beschrijving: De gemeente Enschede wil als aanbestedende dienst één opdrachtnemer selecteren voor de concessie-opdracht voor overdekte halteplaatsen. Deze opdracht omvat het leveren, plaatsen, beheren, onderhouden en exploiteren van overdekte halteplaatsen. Inruil voor de investering van levering en plaatsing van abri’s en het beheer en onderhoud mag de opdrachtnemer reclame van 2m2 voeren in deze abri’s. Omschrijving van de opdracht In de gemeente staan nu 193 abri’s. Deze kennen de onderstaande kenmerken. 115 x Future (tussen 1993 en 1997 geplaatst). 78 x City90 ( tussen 2003 en 2012 geplaatst) Dit is de Tejbrand. Opdrachtnemer verzorgt de coördinatie met de huidige reclame exploitant om de overlast tot een minimum te beperken tijdens het omwisselen van de abri’s. In de opdracht is ruimte voor uitbreiding van het aantal abri’s. De uitbreiding omvat maximaal 5 abri’s en worden geplaatst op locaties die door de gemeente worden aangegeven. Omdat een aantal van de huidige abri’s in eigendom van de huidige exploitant grotendeels aan het einde van hun levensduur zijn, wil wij deze door middel van deze opdracht laten vervangen door nieuwe, duurzame abri’s. Wij vinden de kwaliteit en duurzaamheid van abri’s belangrijk, net als het onderhoud en beheer ervan. Bij de beoordeling van de inschrijving zal naast de prijs een aantal kwaliteitsaspecten, zoals duurzaamheid, de wijze van circulariteit en het omwisselen, meewegen. De uitgangspunten van de opdracht zijn het creëren van evenwicht tussen de inkomsten voor ons en het behoud van de kwaliteit van de openbare ruimte, en het garanderen van de verkeersveiligheid. Coördinatie U bent verantwoordelijk voor de coördinatie tijdens de uitvoering van de opdracht. Daarnaast bent u ook verantwoordelijk voor de coördinatie van de omwisseling en plaatsing en alle abri’s binnen deze opdracht. De kosten en de tijd van deze coördinatie zijn voor rekening van u en deze moeten in de inschrijving verwerkt zijn. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025. De looptijd is 10 jaar met een optionele verlenging voor 1 x 5 jaar.
Interne identificatiecode: 4-01-WB/T39578
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44212321 Abri's
Aanvullende classificatie (cpv): 79341000 Reclamediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000