444235-2024 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Project Kwartels te Watermaal-Bosvoorde
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Project Kwartels te Watermaal-Bosvoorde
Beschrijving: Volledige opdracht betreffende de studie en de opvolging van de werken voor de bouw van ongeveer 70 woningen (80% sociale woningen en 20% en middenklassewoningen) en een collectieve ruimte gelegen Kwartellaan te 1170 Watermaal-Bosvoorde in het kader van de Allantie Wonen.
Interne identificatiecode: SLRB-CAILLES-MS _ KWARTELS-DO-F02__2
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht beoogt de aanstelling van een multidisciplinair team of een onderneming dat/die de volgende beroepen verenigt: architect, stabiliteitsingenieur, ingenieur bijzondere technieken, EPB-adviseur, veiligheids- en gezondheidscoördinator, stedenbouwkundige, landschapsarchitect, adviseur duurzame ontwikkeling en participatiemedewerker, en dat/die belast is met de volledige opdracht voor de studie en de opvolging van de werken betreffende de bouw van ongeveer 70 woningen (80% sociale woningen - 20% middenklassewoningen) en een collectieve uitrusting, vanuit een duurzame en ecologische visie, in het kader van de Alliantie Wonen.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie