444448-2024 - Resultaat
België – Reiniging van gebouwen – Schoonmaak onderwijsgebouwen campus Rozenberg en Sint-Paulus Mol
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak onderwijsgebouwen campus Rozenberg en Sint-Paulus Mol
Beschrijving: Deze opdracht is een opdracht voor Diensten in de zin van artikel 2,21° van de Wet overheidsopdrachten. Het voorwerp van deze opdracht betreft: Schoonmaak onderwijsgebouwen campus Rozenberg en Sint-Paulus. Het betreft het periodiek reinigen van de lokalen, inhoud en aanverwanten van de gebouwen van KSOM Campus Rozenberg ; Rozenberg 2, en KSOM Campus Sint-Paulus, Kruisven 25, 2400 Mol, voor een periode van vier jaar . Het voorwerp van de opdracht wordt nader omschreven in de technische bepalingen (en bijlagen) onder deel III van dit bestek. Plaats van uitvoering: Campus Rozenberg : Rozenberg 2, 2400 MOL Campus Sint-Paulus: Kruisven 25, 2400 MOL
Interne identificatiecode: KB/ROZ+SP/2024/001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Schoonmaak campus Rozenberg
Beschrijving: Deze opdracht is een opdracht voor Diensten in de zin van artikel 2,21° van de Wet overheidsopdrachten. Het voorwerp van deze opdracht betreft: Schoonmaak onderwijsgebouwen campus Rozenberg. Het betreft het periodiek reinigen van de lokalen, inhoud en aanverwanten van de gebouwen van KSOM Campus Rozenberg ; Rozenberg 2, voor een periode van vier jaar . Het voorwerp van de opdracht wordt nader omschreven in de technische bepalingen (en bijlagen) onder deel III van dit bestek. Plaats van uitvoering: Campus Rozenberg : Rozenberg 2, 2400 MOL
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Schoonmaak campus Sint-Paulus
Beschrijving: Deze opdracht is een opdracht voor Diensten in de zin van artikel 2,21° van de Wet overheidsopdrachten. Het voorwerp van deze opdracht betreft: Schoonmaak onderwijsgebouwen campus Sint-Paulus. Het betreft het periodiek reinigen van de lokalen, inhoud en aanverwanten van de gebouwen van KSOM Campus Sint-Paulus, Kruisven 25, 2400 Mol, voor een periode van vier jaar . Het voorwerp van de opdracht wordt nader omschreven in de technische bepalingen (en bijlagen) onder deel III van dit bestek. Plaats van uitvoering: Campus Sint-Paulus: Kruisven 25, 2400 MOL
Interne identificatiecode: 2