See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Inkoop van diensten voor het bijhouden van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT++)
Beschrijving: De gemeente Den Haag is bronhouder van de BGT en verantwoordelijk voor het actueel houden ervan. Het team Geodata (DSO) beheert een uitgebreide en hoog-precisie BGT (BGT+/BGT++) in een Oracle-omgeving, inclusief actieve actualiteitscontrole. Mutaties worden vastgesteld via vijfjaarlijkse veldverkenningen, meldingen uit interne en externe bronnen en de inzet van AI, waarna deze zo snel mogelijk worden ingemeten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355000 Landmeetkundige diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 38221000 Geografische informatiesystemen (GIS of dergelijke), 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71355200 Topografische opmetingen, 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Wijkcontroles en BGT-metingen
Beschrijving: Zie documentatie
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Inzet landmeter
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Inzet stereokarteerder