44514-2024 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Bedrijfsbeveiliging gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfsbeveiliging gebouwen
Beschrijving: De gemeente Midden-Groningen zoekt een dienstverlener voor bedrijfsbeveiliging van meerdere gebouwen, bestaande uit de volgende onderdelen: Alarmopvolging Snelle en efficiënte reactie op alarmmeldingen buiten kantooruren. Het beveiligingspersoneel moet in staat zijn om ter plaatse te gaan, de situatie te beoordelen, gepaste maatregelen te nemen en indien nodig de juiste autoriteiten te waarschuwen. Openen en sluiten van gebouwen Zorgen dat alle toegangspunten op het juiste tijdstip veilig zijn afgesloten bij het sluiten van het gebouw en ervoor zorgen dat alle toegangspunten op het juiste tijdstip veilig worden geopend. Objectbewaking Surveillancerondes uitvoeren bij specifieke gebouwen Ingeplande objectbewaking. Minimaal 1 week van tevoren aangegeven. Acute inzet van een beveiliger/ beveiligers. Dit kan incidenteel voorkomen in geval van calamiteiten. Bijvoorbeeld plotselinge grote overlast door een onverwachte gebeurtenis.
Interne identificatiecode: T48732
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000