2. Procedure
Procedure
Titel: NS Business card met abonnement
Beschrijving: Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs is voornemens een overeenkomst af te sluiten met de NS met betrekking tot het afnemen van NS Business cards met abonnement. Enkel bij de NS kunnen Business cards met abonnementen worden afgenomen. Aanbestedende dienst hecht waarde aan transparantie en publiceert daarom een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie. 1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 60210000 Openbaar vervoersdiensten per spoor
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: NS Businesscard met abonnement
Beschrijving: Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs is voornemens een overeenkomst af te sluiten met de NS met betrekking tot het afnemen van NS Business cards met abonnement. Enkel bij de NS kunnen Business cards met abonnementen worden afgenomen. Aanbestedende dienst hecht waarde aan transparantie en publiceert daarom een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie.
Interne identificatiecode: 1