446136-2024 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – NU Akkoord! Schoonmaak OBS Buggenum
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Akkoord! Schoonmaak OBS Buggenum
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten en ziet op het schoonmaken van OBS Buggenum te Buggenum, onderdeel van Stichting Akkoord!
Eerdere aankondiging: 076305-2023
Interne identificatiecode: T88839
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000