Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU AT Scholen - Leermiddelen 2
Referentienummer: T37766
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht komt voort uit het DAS Leermiddelen Voortgezet Onderwijs, en bevat een samenstelling aan leermiddelen die vanuit de diverse VO scholen van AT scholen nodig zijn voor het aankomende schooljaar.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding