See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor levering van “duurzame hoofd-, oog- en handbeschermingsmiddelen (basis PBM) voor de Algemene Administratie van de Douane & Accijnzen”
Beschrijving: De huidige opdracht heeft als voorwerp de aankoop van duurzame hoofd-, oog- en handbeschermingsmiddelen (basis persoonlijke beschermingsmiddelen) voor de Algemene Administratie van de Douane & Accijnzen (AAD&A).
Interne identificatiecode: S&L/DA/2023/067
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Aanvullende classificatie (cpv): 33735000 Beschermende brillen, 35800000 Persoonlijke en ondersteunende uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: S&L/DA/2023/067 - Perceel 1 - Hoofdbescherming
Beschrijving: Perceel 1 - Hoofdbescherming: Post 1: Helm; Post 2: High performance helm; Post 3: Vizier; Post 4: Gehoorbescherming; Post 5: Hoofdlamp
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 18444200 Veiligheidshelmen, 35810000 Persoonlijke uitrusting
Perceel: LOT-0002
Titel: S&L/DA/2023/067 - Perceel 2 - Oogbescherming
Beschrijving: Perceel 2: Post 1: Veiligheidsbril; Post 2: Veiligheidsbril te combineren met corrigerende bril
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: S&L/DA/2023/067 - Perceel 3 - Handbescherming
Beschrijving: Perceel 3: Post 1: Wegwerp fouillehandschoenen; Post 2: Snij- en prikbestendige handschoen (per paar); Post 3: Werkhandschoen (per paar)
Interne identificatiecode: 3