446471-2025 - Mededinging
België – Brandverzekeringen – Afsluiten van een brandverzekering ten behoeve van het patrimonium van Woonpunt Waas
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afsluiten van een brandverzekering ten behoeve van het patrimonium van Woonpunt Waas
Beschrijving: Afsluiten van een brandverzekering ten behoeve van het patrimonium van Woonpunt Waas
Interne identificatiecode: PPP0LO-359/5062/BRAND1 - WpW
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BRAND1 - WpW_1