2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en het beheer en onderhoud van DRIS-displays
Beschrijving: Betreft de aanbesteding voor Levering, installatie, beheer en onderhoud van DRIS-displays. 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48813200 Realtime passagiersinformatiesysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 48813000 Passagiersinformatiesysteem, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering, installatie, beheer en onderhoud van DRIS-displays
Beschrijving: Levering, installatie, beheer en onderhoud van DRIS-displays
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48813000 Passagiersinformatiesysteem, 51611120 Installatiediensten voor realtimevisualisatieschermen/borden voor vertrek- en aankomsttijden op stations