446843-2026 - Mededinging
België – Anesthetica – LEVEREN VAN ROCURONIUM 50 MG/ 5 ML VOOR INTRAVENEUS GEBRUIK
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: LEVEREN VAN ROCURONIUM 50 MG/ 5 ML VOOR INTRAVENEUS GEBRUIK
Beschrijving: LEVEREN VAN ROCURONIUM 50 MG/ 5 ML VOOR INTRAVENEUS GEBRUIK
Interne identificatiecode: PPP0WC-736/6494/P8896
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661100 Anesthetica
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8896_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33661000 Geneesmiddelen voor het zenuwstelsel, 33690000 Diverse geneesmiddelen, 33680000 Farmaceutische artikelen