446939-2023 - ResultaatNederland-Amstelveen: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Arbodienstverlening PGB
Referentienummer: EA 2022 006
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
II.1.4.
Korte beschrijving
De SVB heeft in de Wet langdurige zorg (WLZ), de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015 (WMO 2015) en de Jeugdwet (JW) de wettelijke taak om betalingen te doen uit een persoonsgebonden budget en daarnaast het bijbehorende budgetbeheer uit te voeren. Het budgetbeheer houdt onder andere in dat de SVB de Budgethouder ondersteunt bij zijn of haar werkgeverstaken, in dit geval de werkgeverstaken in geval er sprake is van een zieke werknemer (de Zorgverlener). Ook in de Zorgverzekeringswet (ZVW) heeft de SVB de wettelijke taak Budgethouders te ondersteunen bij hun werkgeverstaken. Omdat de SVB de Budgethouder ondersteunt bij zijn of haar werkgeverstaken, dient de SVB ook de Budgethouder te ondersteunen bij de re-integratie van de zieke Zorgverlener. De SVB ondersteunt de Budgethouder en faciliteert een Arbodienstverlening, maar de werkgeversverplichtingen rusten op de Budgethouder als werkgever.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
85310000 Maatschappelijke diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
5.000.000,-- gebaseerd op een maximale looptijd van 8 jaar.