Lijst en beknopte beschrijving van de selectiecriteria:
Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. Referenties van de membraantechnologie
Eventuele minimumeisen:
Minimaal 2 referentieprojecten, met vermelding van de totale contractwaarde en periode van uitvoering van de opdracht, waarbij:
- De referenties een project zijn van afvalwaterzuivering, met min. 4,5 m3/u
- De 2 referenties verwijzen naar gelijkaardige fluxen
- De referenties werden uitgevoerd in België of een andere Europese lidstaat.
- De referenties zijn meer dan 2 jaar in dienst (gerekend vanaf voorlopige oplevering) tot maximaal 10 jaar oud vanaf installatiedatum.
In het bijgevoegde model (Bijlage 3) dient naast een beschrijving van het project te worden aangegeven welke bekwaamheid of bekwaamheden met dit referentieproject wordt aangetoond alsook de gegevens van de opdrachtgever en een contactpersoon.