2. Procedure
Procedure
Titel: Machinaal onderhoudsbestek groen en verhardingen
Beschrijving: Zie documenten 1.250.000,00
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie omschrijving: Dit betreft een vrijwillege transparantie vooraf.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoudsbestek Bermen en Sloten
Beschrijving: Zie documenten 325.000,00
Interne identificatiecode: 1