2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging en receptiediensten
Beschrijving: De gemeente Ede zoekt een professionele en innovatieve partner voor de beveiliging van haar gemeentelijke panden. Deze opdracht omvat een breed scala aan beveiligings- en receptietaken, met als doel een veilige en gastvrije omgeving te creëren voor medewerkers en bezoekers. De huidige overeenkomst loopt af op 31 augustus 2026, waardoor per 1 september 2026 een nieuwe beveiligingsdienstverlener moet zijn aangesteld. De geraamde waarde van de beoogde opdracht bedraagt circa € 1.000.000,00 exclusief btw Dit bedrag is gebaseerd op een inschatting van de kosten gedurende de gehele looptijd van de opdracht, (vijf (5) jaar inclusief eventuele opties voor verlengingen. De raming dient uitsluitend ter indicatie en biedt geen garantie voor het uiteindelijke opdrachtvolume of de werkelijke kosten
Interne identificatiecode: Zaaknummer: I251200006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst gaat in op 1 september 2026 en eindigt van rechtswege op 31 augustus 2028. De gemeente Ede heeft de mogelijkheid om de looptijd van de overeenkomst te verlengen met drie keer één optiejaar (3 x 1).