448190-2023 - ResultaatNederland-Eindhoven: Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Community makelaar bedrijventerreinen
Referentienummer: RD-2023-00XX
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Eindhoven (aanbestedende dienst) heeft het voornemen om met de huidige leverancier VNO NCW co-creatie B.V. een onderhandelingsprocedure op te starten met doel een raamovereenkomst te realiseren voor de dienstverlening ten behoeve van toekomstbestendig maken van de bedrijventerreinen van de gemeente Eindhoven door middel van co-creatie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Community makelaars bedrijventerreinen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt 1.500.000,-