448646-2024 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – facilitaire dienstverlening nieuwkomers
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: facilitaire dienstverlening nieuwkomers
Beschrijving: De gemeente Roermond (hierna de gemeente) is momenteel verantwoordelijk voor de opvang van Oekraïense ontheemden, asielzoekers en de huisvesting van statushouders. Oekraïense ontheemden zijn aangewezen als groep die op grond van de Europese richtlijn Tijdelijke bescherming (RTB) tijdelijke bescherming geniet. Hiernaast heeft de gemeente Roermond een opgave als het gaat om de opvang van asielzoekers en de huisvesting van statushouders. Een asielzoeker is iemand die in een ander land om bescherming vraagt door een asielverzoek in te dienen. Op het mo-ment dat een asielzoeker een verblijfsvergunning ontvangt valt deze persoon onder de term status-houder. Voor het gemak noemen wij deze 3 doelgroepen “Nieuwkomers”. De raamovereenkomst bestaat uit facilitaire dienstverlening in de breedste zin van het woord op loca-ties waar de gemeente zorg draagt voor de opvang of huisvesting van nieuwkomers. De opdracht voor de facilitaire dienstverlening omvat een grote diversiteit aan dienstverlening € 5.000.000
Interne identificatiecode: 86384-2024
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten, 98341110 Huishoudingsdiensten, 98341140 Huismeesterdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De raamovereenkomst bestaat uit facilitaire dienstverlening in de breedste zin van het woord op loca-ties waar de gemeente zorg draagt voor de opvang of huisvesting van nieuwkomers. De opdracht voor de facilitaire dienstverlening omvat een grote diversiteit aan dienstverlening waarbij te denken valt aan: • Locatiecoördinator; • Beveiliging; • Schoonmaak; • Gebouwonderhoud; • Ongediertebestrijding; • Glasbewassing; • Sanitaire middelen; • Linnenservice; • Afval.
Interne identificatiecode: 1