448672-2026 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Mytylschool Roosendaal - EA Schoonmaak
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Mytylschool Roosendaal - EA Schoonmaak
Beschrijving: De scope van de opdracht is het uitvoeren van schoonmaakdiensten. De Opdrachtgever verwacht van de Opdrachtnemer dat deze zich opstelt als een professionele en proactieve partner in de realisatie van een schone locatie en een veilige verblijfs- en werk-/leefomgeving. Opdrachtnemer dient inzicht te hebben en flexibel te zijn. Dit betekent bijvoorbeeld dat Opdrachtnemer in staat is om vooruit te denken en te kunnen schuiven in werkzaamheden wanneer een andere volgorde op een bepaald moment beter uitkomt. Ook dient Opdrachtnemer een servicegerichte houding te hebben en respect te hebben richting de doelgroep. De Opdrachtgever wenst een Overeenkomst af te sluiten op basis van handelingsgerichte/ inspanningsgerichte werkprogramma’s.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000