See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: onderdelen voor onderzoekslabo data, internet en netwerktechnologie
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op aankoop en levering van onderdelen voor onderzoekslabo data, internet en netwerktechnologie Toelichting: Deze opdracht bestaat uit meerdere percelen en betreft een opdracht met een verwachte omzet over de gehele looptijd van het contract van ongeveer 1.200.000 euro excl btw. Dit bedrag wordt slechts ter indicatie meegedeeld teneinde de inschrijvers een idee te geven omtrent de mogelijke omvang van de opdracht, doch houden geen verplichting in wat betreft enige minimumafname. Hoe dan ook zal deze opdracht eindigen bij het bereiken van een maximaal bedrag, voor einde duurtijd, van 2.500.000 euro excl. Btw over de verschillende percelen heen. De in de inventaris vermelde vermoedelijk hoeveelheden betreffende de afnames voor een periode van 4 jaar. Voor de verschillende percelen gaat het over aankoop en levering van de apparatuur, zonder onderhoudscontract tenzij anders vermeld of tenzij een onderhoudscontract verplicht is. Dan moet het minimaal onderhoudscontract mee aangeboden worden. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen (zie voor details per perceel in III. Technische bepalingen): • Perceel 1: Storage en disks • Perceel 2: Custom built testbed nodes, gpu nodes en replacement onderdelen voor bestaande machines • Perceel 3: custom high-end PCs • Perceel 4: netwerkmateriaal • Perceel 5: wireless • Perceel 6: Internet-of-Things toestellen en edge devices
Interne identificatiecode: PPP01G-3303/6231/25OPE022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: storage en disks
Beschrijving: • Perceel 1: storage en disks o HGST jbod 1ES2755 – 1440TB met 60x HC590 disks 24TB o HGST jbod 1ES2749 – 1560TB met 60x HC590 disks 26TB o Losse disk WD Ultrastar HC590 disk 24TB o Losse disk WD Ultrastar HC590 disk 26TB o NVMe storage met volgende specs (bv supermicro AS-2115HS-TNR) 24x 15TB NVMe 1DWPD chassis voor bovenstaande 24x NVMe met • 1x AMD 9135 • 384GB RAM in ideale combinatie voor de CPU • 2x M.2 disk voor OS, minimum 2x 480GB • Redundante voeding • 2x 10Gb/s RJ45 netwerkpoorten o Losse NVMe 15TB 1DWPD voor bovenstaande storage
Interne identificatiecode: 25OPE022_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Custom built testbed nodes, gpu nodes en replacement onderdelen
Beschrijving: • Perceel 2: custom built testbed nodes, gpu nodes en replacement onderdelen voor bestaande machines o Moederbord Asus Pro WS WRX90E-SAGE SE o CPU AMD Threadripper pro 9955WX o Koeler Noctua NH-U14S TR5-SP6 o M.2 NVMe 1TB – 1DWPD – geen heatsink, Kingston KC3000 o M.2 NVMe 8TB – 1DWPD – geen heatsink, WD Black SN850X o RAM DDR5 64GB registered ECC 5600, compatibel met moederbord o PC Modulaire Voeding 1200W, Seasonic Vertex PX-1200 watt PSU o Videokaart met Nvidia GeForce RTX 5090 met luchtkoeling 3 ventilators, van betrouwbare fabrikant (Asus, MSI of Gigabyte) o 3M 8KDH-0981-0500 ASSY (50cm) o Supermicro voeding PWS-2K70A-1R o Supermicro server AS-5126GS-TNRT 2x hotswap sata SSD 1TB 768GB RAM DDR5-6400 2x AMD 9275F 100Gb/s ethernet kaart
Interne identificatiecode: 25OPE022_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3:custom high-end pcs
Beschrijving: • Perceel 3: custom high-end PCs o Custom PC met volgende configuratie (geen assemblage nodig): Gigabyte TRX50 AI TOP moederbord AMD Threadripper 9970X Be Quiet SILENT LOOP 3 420 Corsair iCUE LINK 9000D EMSea pack of 2 3-pin RGB light strips conversion cable 64GB RAM DDR5 6400 compatibel met moederbord Kingston KC3000 4TB SSD Noctua 120x120 G2 PWM fans 2 pack Noctua 140x140 G2 PWM fans Nvidia RTX PRO 6000 Blackwell workstation (600W) Seasonic PRIME PX ATX 3.1 PSU 2200 Watt WD Ultrastar DC HC555, SATA 14TB
Interne identificatiecode: 25OPE022_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: netwerkmateriaal
Beschrijving: • Perceel 4: netwerkmateriaal o Aruba 2930F 48p + 4 SFP+ JL254A o Aruba 8p 1/2.5/5/10GT PoE+ v3 10G module - J9995A o Aruba 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module (J9993A) o Aruba 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module (J9987A) o HPE Aruba 5412R zl2 switch (J9822A) o Aruba 5400R 1100W PoE+ zl2 Power Supply (J9829A) o 2m cat6 UTP blauw o Netronome Agilio CX 2x40GbE SmartNIC QSFP passieve direct attached cable (DAC) 1 meter compatible met Agilio netwerkkaart QSFP passieve direct attached cable (DAC) 2 meter (mag evt ook 3 meter zijn) compatibel met Agilio netwerkkaart o NVIDIA Bluefield-3 Data Processing Unit met 2 netwerkpoorten 400Gb/s (900-9D3B6-00CN-AB0) QSFP112 400Gb/s passieve direct attached cable (DAC) 2 meter (mag evt ook 3 meter zijn) compatibel met NVIDIA Bluefield-3 kaart
Interne identificatiecode: 25OPE022_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: wireless
Beschrijving: • Perceel 5: wireless onderzoeksmateriaal o RealDigital RFSoC 4x2 (https://www.realdigital.org/hardware/rfsoc-4x2) o Ettus Research USRP N310 standard with EU power cord (https://www.ettus.com/all-products/usrp-n310/) o Zynq UltraScale+ MPSoC ZCU102 Evaluation Kit o Shuttle Nano PC NA10H7, AMD RyzenTM 7-8845HS APU, Radeon780M, 2xHDMI, 2xUSB-C 4.0(DP), 2x2.5Gbit LAN 16GB DDR5 SODIMM 5600, compatibel met Shuttle barebone 1TB M.2 SSD, compatibel met Shuttle barebone
Interne identificatiecode: 25OPE022_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Internet-of-Things en edge toestellen
Beschrijving: • Perceel 6: Internet-of-Things (IoT) en edge toestellen o Nvidia Jetson AGX Thor Developer Kit o Geekworm X1501 CM5 IO Carrier Board for Raspberry Pi Compute Module 5 o Geekworm GaN PD 27W 5.1V 5A Power Supply for Raspberry Pi 5 o Geekworm 15mm Aluminum Alloy Heatsink (C519 V1.0) for Raspberry Pi Compute Module 5 CM5 Motherboard o Geekworm 2.4GHz 5GHz Dual Band IPEX1 Antenna o Geekworm X1500-C2 Metal Case o Hailo-8 AI processor M.2 Key M (HM218B1C2HAE) o Raspberry pi compute module 5 (CM5116000, SC1604) o LevelOne POS-5000 network splitter Zwart Power over Ethernet (PoE) o Sunon DP200A 2123XBL ventilator o Adam Hall 19" Parts 87221 VR - 1U ventilatiepaneel voor 19 inch rack, ronde gaten, U-profiel
Interne identificatiecode: 25OPE022_6