2. Procedure
Procedure
Titel: Aanvullende opdracht Risico-inventarisatie Grote Gevaren
Beschrijving: Enige tijd terug heeft Porthos een opdracht voor de uitvoering van een ”Risico-inventarisatie Grote Gevaren” (kortweg RiGG) aan de firma Treecon gegund. Door onvoorzienbare omstandigheden zijn extra werkzaamheden benodigd. Porthos is voornemens deze extra opdracht te gunnen aan Treecon. De aanvullende werkzaamheden beslaan 285k€.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71317210 Advies inzake gezondheid en veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1