449355-2026 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Waterbouwwerkzaamheden – 31150496: Realisatie Uiterwaarden Wamel, Dreumel en Heerewaarden (UWDH)
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31150496: Realisatie Uiterwaarden Wamel, Dreumel en Heerewaarden (UWDH)
Beschrijving: Kaderrichtlijn Water (KRW) en doelen voor de provincie Gelderland; bestaande uit het Gelders NatuurNetwerk (GNN) en Natura 2000 (N2000) en de doelen van Staatbosbeheer Nadere Uitwerking Rivieren Gebied (NURG). De KRW doelstellingen worden gerealiseerd door de aanleg van ca. 10 km meestromende nevengeul en 54,8 ha overstromingsvlakte.
Interne identificatiecode: 31150496
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Zie hoofdopdracht
Beschrijving: Zie hoofdopdracht Realisatie Uiterwaarden Wamel, Dreumel en Heerewaarden (UWDH)
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden