See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst onderhoud van kombuisapparatuur Koninklijke Marine
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het preventief- en correctief onderhouden van kombuisapparatuur. Dit omvat onder andere wettelijke keuringen en het onderhoud van huishoudelijk, bakkerij en koelapparatuur aan boord van schepen van de Koninklijke Marine en Belgische fregatten en het vervangen en installeren van onderdelen en apparatuur, indien noodzakelijk.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen
Aanvullende classificatie (cpv): 39314000 Industriële keukenuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Let op, vanwege een fout in het publicatieformulier kunnen wij het aantal verlengingen hierboven niet aangeven. De contractduur is 4 jaar met 1 keer een optie tot drie jaar verlengen. Verder voor opties: Zie aanbestedingsstukken.