Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Geraamde duur
Begindatum: 25/07/2024