See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Brussel - Opdracht voor een periode van 4 jaar betreffende de schoonmaak van de buitenbeglazing van drie complexen (Eurostation, Finto, WTC III)
Beschrijving: Opdracht voor een periode van 4 jaar betreffende de schoonmaak van de buitenbeglazing van drie complexen (Eurostation, Finto, WTC III)
Interne identificatiecode: BRU-2022-232318-121-F02__2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Eurostation
Beschrijving: schoonmaak van de buitenbeglazing
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
Perceel: LOT-0002
Titel: Finto
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: WTC III
Beschrijving: schoonmaak van de buitenbeglazing van drie complexen
Interne identificatiecode: 3