449846-2026 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Digitale handhaving openbare ruimte
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitale handhaving openbare ruimte
Beschrijving: het beschikbaar stellen, implementeren (incl. configuratie), opleveren, ondersteunen en onderhouden van een oplossing op basis van een SAAS oplossing voor de uitvoering van de digitale handhaving in de openbare ruimte. Circa 71 gebruikers
Interne identificatiecode: 2025-512
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie