See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Leermiddelen t.b.v. St. Islamitisch primair onderwijs Rijnmond i.s.m Verus
Beschrijving: zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: Aanbesteding leermiddelen t.b.v. Stichting primair islamitisch onderwijs Rijnmond
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000