450416-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Data Scientist - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Data Scientist - cluster BCO
Beschrijving: Jij zet data in voor een steeds slimmere stad. Als Data Scientist kijk je met een frisse, onbevooroordeelde blik naar de beschikbare data die aanwezig is binnen het concern. Met andere woorden: door de data zelf te laten spreken kunnen inzichten ontstaan die vooraf niet bedacht hadden kunnen worden. Je bent ook van het inzetten van nieuwe technologie, waarmee we de kansen van (generatieve) AI voor de organisatie kunnen benutten.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000