450506-2026 - Resultaat
België – Farmaceutische producten – Leveren van een terugbetaalde vorm van Bevacizumab 100 mg/4 ml en 400 mg/ 16ml voor intraveneus gebruik
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van een terugbetaalde vorm van Bevacizumab 100 mg/4 ml en 400 mg/ 16ml voor intraveneus gebruik
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: Leveren van een terugbetaalde vorm van Bevacizumab 100 mg/4 ml en 400 mg/ 16 ml voor intraveneus gebruik. Er wordt verwacht dat de inschrijver jaarlijks ongeveer 21 % van het geschatte jaarverbruik als medisch monster zal ter beschikking stellen bij vraag van de artsen om het product toe te dienen buiten vergoedbare indicaties (cf. conform het KB van 11 januari 1993 tot vaststelling van de voorwaarden waaronder geneesmiddelen voor menselijk gebruik in de vorm van monsters overhandigd mogen worden).
Interne identificatiecode: PPP0WC-319/6563/P8666
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Leveren van een terugbetaalde vorm van Bevacizumab 100 mg/4 ml en 400 mg/ 16ml voor intraveneus gebruik
Interne identificatiecode: P8666_1