45067-2024 - Resultaat
Nederland – Beheerdiensten in verband met computers – Werkplekhardware
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplekhardware
Beschrijving: De scope van deze aanbesteding bestaat uit de levering van laptops, desktops, monitoren en klein verbruiksmateriaal voor de locaties van Stichting Portuur. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2023/1005RN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72510000 Beheerdiensten in verband met computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: drie (3) maal twaalf (12) maanden