450747-2024 - Resultaat
België – Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement" – Openbare procedure voor ondersteuning van de agile transformatie van de FOD Justitie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor ondersteuning van de agile transformatie van de FOD Justitie
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft het ondersteunen van de agile transformatie van de FOD Justitie. De opdracht bestaat uit 2 posten. Post 1: het ontwikkelen van de nodige competenties bij de medewerkers van de FOD zodat de transformatie kan slagen Post 2: het individueel en in groep begeleiden van de agile transformatie
Interne identificatiecode: 2023/HC - AC/Agile - DG Team Support - Procurement
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/HC - AC/Agile - DG Team Support - Procurement - 1
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft het ondersteunen van de agile transformatie van de FOD Justitie. De opdracht bestaat uit 2 posten: Post 1: het ontwikkelen van de nodige competenties bij de medewerkers van de FOD zodat de transformatie kan slagen Post 2: het individueel en in groep begeleiden van de agile transformatie
Interne identificatiecode: 1