2. Procedure
Procedure
Titel: Verzegelingen
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de levering van twee typen verzegeling: 1. security kabelzegels; 2. zelfklevende veiligheidsetiketten. Beide typen verzegelingen dienen bedrukt te worden volgens het ontwerp van de opdrachtgever. Het doel is om verzegelingen in te kopen die kunnen worden gebruikt voor alle typen van vervoer en verpakking, om douanetaken uit te kunnen voeren. Geraamde omvang van de opdracht: - 400.000 stuks security kabelzegels - 300.000 stuks zelfklevende veiligheidsetiketten
Interne identificatiecode: IUC23-716
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35121500 Verzegelingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de levering van twee typen verzegeling: 1. security kabelzegels; 2. zelfklevende veiligheidsetiketten. Beide typen verzegelingen dienen bedrukt te worden volgens het ontwerp van de opdrachtgever. Het doel is om verzegelingen in te kopen die kunnen worden gebruikt voor alle typen van vervoer en verpakking, om douanetaken uit te kunnen voeren. Geraamde omvang van de opdracht: - 400.000 stuks security kabelzegels; - 300.000 stuks zelfklevende veiligheidsetiketten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging