2. Procedure
Procedure
Titel: Leveringsovereenkomst voor de levering (duurzame) elektriciteit
Beschrijving: Leveringsovereenkomst van ca. 21,7 GWh, en de teruglevering van ca. 4 GWh elektriciteit.
Interne identificatiecode: Z24.000005
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0000