See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Veldlegering
Beschrijving: Raamovereenkomst Veldlegering
Interne identificatiecode: 87222222200
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Aanvullende classificatie (cpv): 18900000 Bagage, zadeltuig, zakken en tassen, 35800000 Persoonlijke en ondersteunende uitrusting, 35810000 Persoonlijke uitrusting, 35820000 Ondersteunende uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000