451108-2024 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst tot het aanstellen van maximaal 12 dienstverleners voor het uitvoeren van conceptueel onderzoek, (datagedreven) productontwikkeling, evaluatief onderzoek, monitoring en kwaliteitsbewaking van uitbestede dienstverlening en subsidies en adviesverlening in het algemeen binnen de kerntaken van het agentschap Innoveren en Ondernemen – VLAIO
Beschrijving: De overheidsopdracht omvat de totstandkoming van een multilateraal raamcontract. Het agentschap Innoveren en Ondernemen (VLAIO) wil maximaal 12 dienstverleners aanstellen die in staat zijn om op academisch niveau of vanuit algemene consultancy (datagedreven) onderzoek en productontwikkeling uit te voeren.
Interne identificatiecode: VLAO-2024-02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAO-2024-02 - 1
Interne identificatiecode: 1