451204-2025 - Mededinging
Nederland – Huishoudelijke diensten – Gemeente Oosterhout Hulp bij het huishouden 2026 - 2034
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Oosterhout Hulp bij het huishouden 2026 - 2034
Beschrijving: Dienst voor hulp bij het huishouden nog invullen
Interne identificatiecode: CI-25009
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een openbare procedure voor hulp bij het huishouden
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98514000 Huishoudelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hulp bij het Huishouden
Beschrijving: Hulp bij het Huishouden zoals beschreven in de aanbestedingsdocumenten 8.200.000 per jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: het betreft een raamovereenkomst voor 4 jaar met 2 keer een verlenging van 2 jaar.