451300-2025 - Resultaat
Nederland – Geven van taalcursussen – Schrijftrainingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schrijftrainingen
Beschrijving: De bedrijfsvoering van Opdrachtgever heeft een doorlopende behoefte aan schrijftrainingen om de schrijfvaardigheden van haar medewerkers te verbeteren. Deze trainingen zijn essentieel om de kwaliteit van schriftelijke communicatie te verhogen, wat bijdraagt aan een efficiëntere en effectievere werkomgeving en betere Dienst aan de klant. De scope van de aanbesteding bestaat uit de leeractiviteiten zoals hierna beschreven. De Opdracht is daarbij verdeeld in twee Percelen:  Perceel 1: ‘Algemene schriftelijke communicatieve vaardigheden’  Perceel 2: ‘Juridische schriftelijke communicatieve vaardigheden’ Binnen de scope valt ook het ontwikkelen en onderhouden van het trainingsmateriaal door Opdrachtnemer. De omvang van de opdracht is beschreven in het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: IND-SCHRIJFOPL-24
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gezien de aard en omvang van de Opdracht en het verwachte aantal inschrijvers dat hiervoor in aanmerking komt, wordt de aanbesteding uitgevoerd volgens een Europese openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Algemene schriftelijke communicatieve vaardigheden
Beschrijving: Het Perceel 1: Algemene schriftelijke communicatieve vaardigheden bestaat uit 5 schrijftrainingen. Deze zijn beschreven in het Beschrijvend document. Zie het Beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst wordt gesloten voor 24 maanden met twee keer een optie tot verlengen met 12 maanden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Juridische schriftelijke communicatieve vaardigheden
Beschrijving: Het Perceel 2: Juridische schriftelijke communicatieve vaardigheden bestaat uit 2 schrijftrainingen. Deze zijn beschreven in het Beschrijvend document. zie het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 2