451434-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Ermelo Senior adviseur sport & spelen en accounthouder Interactie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo Senior adviseur sport & spelen en accounthouder Interactie
Beschrijving: In deze rol fungeer je als de coach en rechterhand van een startende beleidsadviseur sport en spelen en ben je de strategische spil in de relatie met Sportbedrijf Interactie. Waar de financiële kaders en de Exploitatie en Beheer Overeenkomst inmiddels zijn vastgelegd, ligt jouw focus op de inhoudelijke en bestuurlijke borging rondom Interactie. Ondersteuning beleid: Je coacht en ondersteunt de zittende beleidsadviseur bij het realiseren van nieuw sportbeleid, afgestemd op de nota sociaal Domein en de omgevingsvisie. Je bespreekt twee wekelijks de voortgang en rapporteert hierover gezamenlijk naar de leidinggevende. Je bent samen met de leidinggevende begeleider in een ontwikkeltraject om de medewerker klaar te stomen om zelfstandig (zonder begeleiding) als beleidsadviseur te kunnen werken. Daarnaast ondersteun je bij het afhandelen van subsidieaanvragen in het kader van Meerjarenonderhoudsplannen (MJOP's) en stel je concreet gewijzigd beleid voor rondom private accommodaties. Afronding governance: Je werkt samen met de (interim) RvC aan de vernieuwing van de Governancecode en waar nodig de statuten. En waar nodig ondersteun je de RvC in de laatste fase van het proces om de interim Raad van Commissarissen te vervangen door een structurele bezetting. Accounthouderschap: Je bent kwartiermaker en onderhoudt de relatie met Interactie en zorgt dat de gemaakte afspraken uit de beheer- en exploitatieovereenkomst in de praktijk worden nageleefd. Je implementeert de nieuwe vergadercyclus en bewaakt deze. Bestuurlijk advies: Je bent adviseur voor het college van B&W en vertaalt maatschappelijke behoeften naar concreet beleid.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000