Met in achtneming van het gestelde in artikel 2.1.63c van de AW kan deze opdracht mogelijk worden uitgebreid met:
a. Bezorggebieden als gevolg van gemeentelijke herindelingen;
b. De optionele dienstverlening inzake mailings, belastingaanslagen en verkiezingspost.