2. Procedure
Procedure
Titel: Monitor- en evaluatieonderzoek Sterk Techniekonderwijs 2026-2030
Beschrijving: Inschrijvers kunnen een inschrijving indienen voor het uitvoeren van het monitor- en evaluatieonderzoek Sterk Techniekonderwijs 2026-2030. Het kabinet investeert sinds 2018 honderd miljoen per jaar in kwalitatief, hoogstaand en toekomstbestendig techniekonderwijs via het programma Sterk Techniekonderwijs (STO). De eerste fase (2018-2024) is afgerond, inclusief een monitor- en evaluatieonderzoek. In april 2024 werd de tweede fase (2025-2029) aangekondigd. In deze fase wordt de regionale samenwerking, die bij de eerste fase is opgebouwd, verder verduurzaamd. Het Ministerie van OCW vraagt een monitor- en evaluatieonderzoek met jaarlijkse monitor (2026-2029), eindevaluatie (2029-2030) en kennisdeling. Onderzoekers dienen te beschikken over inhoudelijke kennis van en sensitiviteit met het beroepsgerichte vmbo en het programma STO. NWO zoekt 1 partij die het meest geschikt is om de opdracht te voeren. Meer informatie: zie het Beschrijvend document en de bijlagen bij deze aanbesteding. € 2.250.750, -- inclusief btw
Interne identificatiecode: 2025168
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten. 2250750
Interne identificatiecode: 1