See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal evaluatie- en oefenplatform
Beschrijving: Digitaal evaluatie- en oefenplatform
Interne identificatiecode: PPP0FG-990/6388/2026-004
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-004_1