452192-2025 - Mededinging
Nederland – Verkeersborden – Leveren en plaatsen van verkeersborden t.b.v. de verlaging van de maximum snelheid
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en plaatsen van verkeersborden t.b.v. de verlaging van de maximum snelheid
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het verwijderen van 240 verkeersborden, het leveren en plaatsen van 900 verkeersborden en 600 palen in diverse wijken in Amersfoort ten behoeve van het verlagen van de maximumsnelheid. Het in één nacht verwijderen van 650 tijdelijke stickers en het verwerken van de wijzigingen in een revisie in beheersysteem GeoVisia. Het verwijderen van 240 verkeersborden, het leveren en plaatsen van 900 verkeersborden en 600 palen en het in één nacht verwijderen van 650 tijdelijke stickers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1