45321-2024 - Resultaat
België – Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor wegen – Raamovereenkomst met één deelnemer voor het plaatsen, beheren en huren van tekstkarren.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst met één deelnemer voor het plaatsen, beheren en huren van tekstkarren.
Beschrijving: Raamovereenkomst met één deelnemer voor het plaatsen, beheren en huren van tekstkarren.
Interne identificatiecode: Lokale Politie Antwerpen-PZA/2023/463-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34996000 Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst met een deelnemer voor het plaatsen, beheren en huren van tekstkarren.
Interne identificatiecode: 1