2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering en plaatsing van Deuropeners
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering en plaatsing van deuropeners op afroep. Over de jaren 2021 t/m 2024 is in totaal € 251.860,- ex btw gespendeerd aan dit onderwerp. Inschrijvers kunnen hier geen rechten aan ontlenen. De behoefte kan gedurende de tijd fluctueren.
Interne identificatiecode: Z/24/574328
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering en plaatsing van Deuropeners
Beschrijving: Levering en plaatsing van Deuropeners Over de jaren 2021 t/m 2024 is € 251.860,- ex btw aan het onderwerp besteed. Inschrijvers kunnen hier geen rechten aan ontlenen. De behoefte aan het onderwerp kan gedurende de looptijd van de overeenkomst fluctueren.
Interne identificatiecode: 1