453417-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – 5-6-7-M1 2024 Maaionderhoud maaiboot zuidelijke deel Vechtstromen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 5-6-7-M1 2024 Maaionderhoud maaiboot zuidelijke deel Vechtstromen
Beschrijving: Doel van de aanbesteding Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een Overeenkomst met één opdrachtnemer om te voorzien in de behoefte aan de uitvoering van maaionderhoud in de landelijke omgeving van de gemeenten Losser, Enschede, Hengelo, Borne, Almelo, Wierden, Dinkelland, Tubbergen en Hof van Twente. Beschrijving van de Opdrachtgever Water is van levensbelang. We hebben het nodig als drinkwater, voor akkerbouw, in de veeteelt en in de industrie. In Nederland is meestal water genoeg, maar het is vaak ongelijk verdeeld en vervuild. Daarom is waterbeheer nodig. Waar te veel water is, voeren de waterschappen het af. Waar te weinig is, voeren ze het aan. Met vergunningen regelen ze het lozen van vervuild water. Ze zuiveren het rioolwater en onderhouden de waterkeringen. Waterschap Vechtstromen bevat ruwweg Twente, Zuidoost Drenthe en Noordoost Overijssel. Het beheersgebied is 225.000 hectare groot, heeft 800.000 inwoners en ongeveer 470.000 huishoudens. Voor meer algemene informatie over Waterschap Vechtstromen kunt u op de website kijken: www.vechtstromen.nl.
Interne identificatiecode: 5-6-7-M1 2024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000